Mezinárodní Fórum Mechatronika

BIC Plzeň Vás ve spolupráci s Evropským regionem Dunaj Vltava (ERDV) a národními mechatronickými klastry zve na akci Mezinárodní Fórum Mechatroniky zaměřené na téma „Digitální transformace ve výrobě“. Mezinárodní Fórum Mechatronika se od roku 2005 koná v rotaci mezi Německem, Rakouskem a Švýcarskem. Podílející se sítě mechatroniky zastřešují dohromady více než 640 podniků a institucí ze jmenovaných zemí.

Akce se bude soustředit především na aktuální trendy a výzvy v digitální produkci budoucnosti a také na význam mechatroniky ve vývoji a realizaci inovativních strojů a strojních zařízení respektive automatizovaných produkčních systémů.

Součástí fóra jsou prohlídky několika podniků, doprovodná výstava, rozličné přednášky, příklady Best Practice a také předem zorganizované b2b schůzky, které jsou ideální možností k navázání nových kontaktů a seznámení se s potenciálními partnery pro kooperaci. Účastníci si své partnery pro rozhovor vybírají sami a ve 20 minut trvajících rozhovorech diskutují o svých produktech a projektech.

Mimo jiné se bude diskutovat na následující témata:
  • Indoor lokalizace,
  • Rapid Prototyping,
  • simulace, vývoj systému a komponent
  • aditivní výroba/3D-tisk
  • senzorika a komunikace
  • vývoj softwaru atd.
Termín akce: 27. - 28. září 2017
Místo: Linz, Rakousko
Registrace a přehled kooperačních profilů účastníků: www.b2match.eu/mechatronikforum2017
Jazyk akce:  němčina, angličtina
 
Účast na akci je bezplatná, b2b schůzky si lze rezervovat od 23. sprna 2017.

Akce je otevřená pro podniky z celého území ERDV, v případě potřeby bude zajištěn překlad.

Přehled dalších plánovaných kooperačních akcí je k dispozici ZDE.

Bližší informace naleznete na stránkách www.mechatronikforum.net nebo kontaktujte konzultanta BIC Plzeň, tel. 377 235 379.

 


Služby BIC Plzeň

Novinky a akce