Mezinárodní obchodní jednání při veletrhu FOR ARCH 2018

21. září 2018 se uskuteční v Praze mezinárodní kooperační akce z oblasti stavebnictví, která proběhne při veletrhu FOR ARCH. Zájemci o zahraniční spolupráci se mohou bezplatně registrovat a prostřednictvím jednoduché platformy vybírat partnery pro svá obchodní jednání. Letošní veletrh bude zaměřen na digitalizaci a Stavebnictví 4.0, účastníci budou mít možnost seznámit se s posledními technologickými trendy a novinkami.

Zájemci o navázání zahraniční spolupráce se mohou bezplatně zúčastnit kooperační akce, kterou připravuje mezinárodní síť na podporu malých a středních podniků Enterprise Europe Network. Prostřednictvím jednoduché platformy stačí zaregistrovat firemní profil a vybírat partnery pro svá obchodní jednání.

MatchMaking
 
Stránky akce: http://forarch2018.talkb2b.net (registrace, profily ostatních účastníků, další informace)
Termín kooperační akce: pátek 21. září 2018
Termín konání veletrhu: 18.– 22. září 2018
Místo konání akce: PVA EXPO, Praha 9 - Letňany, kongresová hala v 1. patře (vstup D) 

Pozvánka ke stažení.

Během jednoho dne realizujete obchodní jednání s partnery, které si sami vyberete z katalogu účastníků a navíc budete mít dostatek času i na prohlídku největšího stavebního veletrhu v ČR. Obdržíte od nás zdarma vstupenku na veletrh, zázemí pro jednání i občerstvení. Předem si zajistíte zajímavá obchodní jednání během vystavování na veletrhu. Účast na obchodních jednáních je zdarma. Bonus pro vystavovatele: akce je jednodenní (můžete si vybrat i jen páteční dopoledne/odpoledne) a perspektivní partnery z jednání můžete pozvat přímo na Váš stánek. 

Loňského ročníků se zúčastnilo 83 společností z 9 států z řad veletržních vystavovatelů a návštěvníků a bylo realizováno přes 250 jednání. Projekt je navržen jako program dlouhodobého vyhledávání nových zakázek jak v ČR tak i zahraničí. Tisková zpráva z minulého ročníku je k dispozici ZDE.

V případě zájmu o akci se obraťte na M. Skrziszowskou, m.skrz@bic.cz, 377 235 379.

Služby BIC Plzeň

Novinky a akce