Festival Česká inovace

Poslední listopadový čtvrtek se Plzeň stane hlavním městem inovací a bude hostit 6. ročník Festivalu České inovace - největšího tuzemského setkání inovátorů. Průkopníci nových originálních přístupů a postupů, reprezentanti start-up projektů, zástupci českého průmyslu, akademické sféry, veřejné správy a investorů se mohou vzájemně inspirovat a navázat spolupráci. 

VIZUÁL

KDY: čtvrtek 30. 11. 2017Česká inovace_logo
KDE: DEPO2015, Presslova 14, Plzeň
 

 

Festivalový program je rozčleněn do tří bloků. Autobusovou halu v DEPO2015 zaplní nejrozsáhlejší, zdarma přístupný blok A. Po přivítání s přátelským humanoidním robotem Pepperem si návštěvníci mohou prohlédnout expozice a prezentace inovačních firem, města Plzeň a Plzeňského kraje. V rámci doprovodného programu se otevře zóna elektromobility, Dron zóna, k vidění budou ukázky studentských formulí, leteckých simulátorů, techniky Armády ČR, virtuální reality. Součástí vyhlášení celonárodní soutěže Česká inovace 2017 o nejlepší inovativní nápady, projekty a realizovaná řešení v několika různých kategoriích bude představení finalistů předchozích ročníků. A chystá se i jedno překvapení – interaktivní světelná show!

VIP zóna, do níž bude vstup zpoplatněn, se usídlí v kavárně, Klempírně a přilehlých prostorech, kde budou probíhat praktické workshopy. Jednotlivé diskusní stoly se zaměří na oblast aditivních technologií, elektromobility, udržení know-how v ČR, inovační potenciál veřejné správy a akademického sektoru. Připraven je i speciální networking. Událostmi nabitý den završí večerní koncert USB bandu (Universal Swing Brothers) a DJs.  

Třetí částí festivalového programu je konference Budoucnost české výroby v Technologickém centru Dronet v DEPO2015, na kterou jsou primárně zváni manažeři a majitelé firem. Konference seznámí s novými trendy, ukázkami inovativních přístupů i praktickými aspekty zavádění inovativních řešení – jak z pohledu implementace do výroby, tak z hlediska financování, daňové optimalizace i marketingu. Detailní program a registrace na www.bids.cz/ceskavyroba. Uzávěrka přihlášek je 20. listopadu.

 


Služby BIC Plzeň

Novinky a akce